Anti-muggen en tekenspray 30 ml
Van
€ 2,89
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A267-1014.100-FC
Voorraad:
Productinformatie "Anti-muggen en tekenspray 30 ml"
30 ml anti-muggen en tekenspray, beschermt tot 5 uur tegen muggenbeten. Dermatologisch getest, geproduceerd in Duitsland.
| : | Wit |
|---|---|
| Bewerkingsoptie: | Full colour |
| Diameter: | 25mm |
| Douanetariefnummer: | 38089990 |
| Gewicht: | 43g |
| Land van herkomst: | DE |
| Lengte: | 125mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Kunststof |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden