Anna hamamhanddoek van 150 g/m² katoen 100 x 180 cm
Van
€ 15,54
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 16,98 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 16,98 |
| Totaalprijs Bruto: | € 20,21 |
Productnummer:
A34-11333550
Voorraad:
Productinformatie "Anna hamamhanddoek van 150 g/m² katoen 100 x 180 cm"
De Anna hamamhanddoek is gemaakt van 100 % katoen van 150 g/m², is zacht en absorberend en heeft meerdere gebruiksmogelijkheden. De handdoek droogt snel en is licht van gewicht, waardoor hij gemakkelijk mee te nemen is. Gecertificeerd volgens STANDARD 100 door OEKO-TEX®.
| : | lichtblauw |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 60 x 40 x 30 cm |
| Breedte: | 1000mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 45 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6302600090000000000000 |
| Gewicht: | 270g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 13 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 12.35 |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | TURKEY |
| Lengte: | 1800mm |
| Materiaal: | Katoen, 150 g/m2 |
| Merk: | Unbranded |
| OuterCartonDimension: | 60 x 40 x 30 cm |
Aanmelden