Animatie-Hand Hogan
Van
€ 0,20
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,20 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,20 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,24 |
Productnummer:
A467-19664003000
Voorraad:
Productinformatie "Animatie-Hand Hogan"
Leuke animatiehand Victory van stevig, kleurrijk LDPE. Herbruikbaar en inclusief inflatieklep.
| : | ROJ |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 10000 |
| Afmetingen omdoos: | 34 x 40 x 26 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 500 |
| Gewicht: | 21g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 12 |
| Hoogte: | 570mm |
| Lengte: | 335mm |
| OuterCartonDimension: | 34 x 40 x 26 cm |
Aanmelden