Andre sporthemd voor heren
Van
€ 3,38
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,48 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,48 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,14 |
Productnummer:
A34-R03501Z5
Voorraad:
Productinformatie "Andre sporthemd voor heren"
Technische, gemakkelijk wasbare en gemakkelijk te drogen stof. Technisch hemd met hoekige naden. Verwijderbaar label.
| : | Wit |
|---|---|
| Afmeting: | 2XL |
| Afmetingen omdoos: | 33 x 55 x 23 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6109902000000000000000 |
| Geslacht: | Man |
| Gewicht: | 940g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 7 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 6.65 |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | BANGLADESH |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | Pique knit met cool fit afwerking van 100% Polyester, 140 g/m2 |
| Merk: | Roly |
| OuterCartonDimension: | 33 x 55 x 23 cm |
Aanmelden