AMPLA - Gerecycled ABS balpen
Van
€ 0,11
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,11 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,11 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,13 |
Productnummer:
A36-MO2830-77
Voorraad:
Productinformatie "AMPLA - Gerecycled ABS balpen"
Balpen van gerecycled ABS. Blauwe inkt.
| : | Mintgroen |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 45 x 31 x 19 cm |
| Breedte: | 13mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1000 |
| Douanetariefnummer: | 9608 1092 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 7.4 |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 139mm |
| Materiaal: | ABS |
| Merk: | midocean |
| Nieuw product: | Ja |
| OuterCartonDimension: | 45 x 31 x 19 cm |
Aanmelden