AMIGO - Speelkaarten in blikken doosje
Van
€ 1,77
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,77 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,77 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,11 |
Productnummer:
A36-MO7529-16
Voorraad:
Productinformatie "AMIGO - Speelkaarten in blikken doosje"
Set klassieke speelkaarten in een blikje. 54 Kaarten.
| : | mat zilver |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 23 x 37 x 24 cm |
| Breedte: | 65mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9504 4000 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 12 |
| Hoogte: | 18mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 95mm |
| Materiaal: | Papier |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 23 x 37 x 24 cm |
Aanmelden