American Tourister Ta Luggage Tag X2
Van
€ 5,21
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,44 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 22,32 |
| Totaalprijs Bruto: | € 26,56 |
Productnummer:
A510-158736-A936
Voorraad:
Productinformatie "American Tourister Ta Luggage Tag X2"
De TA Revolution-collectie levert slimme, onmisbare reisaccessoires die zijn ontworpen om overal te presteren. Van verstelbare bagageriemen en TSA-sloten tot inpakkubussen en beschermhoezen, elk stuk zorgt ervoor dat je je reis georganiseerd, veilig en efficiënt houdt. Praktisch, stijlvol en afgestemd op elke reis.
| : | Coconut Sand |
|---|---|
| Breedte: | 100mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 80mm |
| Lengte: | 55mm |
| Merk: | American Tourister |
Aanmelden