American Tourister Flytwist Spinner 55/20 EXP.
Van
€ 68,84
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 98,35 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 98,35 |
| Totaalprijs Bruto: | € 117,04 |
Productnummer:
A510-155265-4695
Voorraad:
Productinformatie "American Tourister Flytwist Spinner 55/20 EXP."
De Flytwist collectie combineert modern industrieel design met stevigheid waarop je kunt vertrouwen. Gemaakt van duurzame hardshell materialen en uitbreidbaar in alle maten, geschikt voor drukke straten in de stad en de luchthaven. Met een slimme indeling van het interieur, zoals spruitstukken en kruisriemen, TSA-sloten en extra grote dubbele wielen, biedt Flytwist stijl, duurzaamheid en reisgemak in één gestroomlijnd pakket.
| : | True Red |
|---|---|
| Breedte: | 200mm |
| Gewicht: | 2g |
| Hoogte: | 550mm |
| Lengte: | 400mm |
| Materiaal: | 100% Polypropylene |
| Merk: | American Tourister |
Aanmelden