American Tourister Flashline Spinner Underseater
Van
€ 57,27
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 81,82 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 81,82 |
| Totaalprijs Bruto: | € 97,37 |
Productnummer:
A510-153342-0614
Voorraad:
Productinformatie "American Tourister Flashline Spinner Underseater"
De Flashline-collectie combineert een strak, aerodynamisch ontwerp met racewear-elementen voor een verfijnde, industriële look. Vierkante modellen zorgen voor maximale verpakkingsruimte, en bij veel versies kunt u uitbreiden wanneer u extra capaciteit nodig heeft. Met stevige dubbele wielen, TSA-slot en een krasbestendige keperachtige afwerking, laat Flashline je reizen met durf en stijl.
| : | Shadow Black |
|---|---|
| Breedte: | 200mm |
| Gewicht: | 2g |
| Hoogte: | 450mm |
| Lengte: | 350mm |
| Materiaal: | 100% ABS |
| Merk: | American Tourister |
Aanmelden