American Tourister Flashline Spinner 55 Easy Access
Van
€ 80,41
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 114,88 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 114,88 |
| Totaalprijs Bruto: | € 136,71 |
Productnummer:
A510-153341-0614
Voorraad:
Productinformatie "American Tourister Flashline Spinner 55 Easy Access"
De Flashline-collectie combineert een strak, aerodynamisch ontwerp met racewear-elementen voor een verfijnde, industriële look. Vierkante modellen zorgen voor maximale verpakkingsruimte, en bij veel versies kunt u uitbreiden wanneer u extra capaciteit nodig heeft. Met stevige dubbele wielen, TSA-slot en een krasbestendige keperachtige afwerking, laat Flashline je reizen met durf en stijl.
| : | Shadow Black |
|---|---|
| Breedte: | 200mm |
| Hoogte: | 550mm |
| Lengte: | 400mm |
| Materiaal: | 100% ABS |
| Merk: | American Tourister |
Aanmelden