Amelie glazen karaf- en bekerset met matte afwerking
Van
€ 9,62
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 10,49 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 10,49 |
| Totaalprijs Bruto: | € 12,48 |
Productnummer:
A34-12639501
Voorraad:
Productinformatie "Amelie glazen karaf- en bekerset met matte afwerking"
Elegante glazen karaf van 850 ml met een bijpassend glas van 200 ml met matte afwerking. Perfect voor het serveren van water, sap of andere dranken. Elegant en compact – deze set staat prachtig op een eettafel of bureau. Gemaakt van hoogwaardig glas voor helderheid en duurzaamheid.
| : | Transparent |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 43 x 53 x 31 cm |
| Breedte: | 90mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 7013420000000000000000 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 292g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 9.5 |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Lengte: | 190mm |
| Materiaal: | Borosilicaatglas |
| Merk: | Seasons |
| OuterCartonDimension: | 43 x 53 x 31 cm |
| Verpakkingsinformatie: | Individual gift box () |
Aanmelden