ALUMINIUM BLIKJE ROND
Van
€ 2,85
| Stukprijs | € 3,33 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,33 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,96 |
Productnummer:
A565-BZ0006
Voorraad:
Productinformatie "ALUMINIUM BLIKJE ROND"
Perfect voor het meenemen van shampoo, conditioner of gezichtsbars in het Blokzeep aluminium blikje.
Ideaal voor reizen, sportschool of weekendtrips.
Geschikt voor alle Blokzeep ronde bars en houdt ze droog en lekvrij.
Een uitstekende toevoeging aan Blokzeep geschenken.
Ideaal voor reizen, sportschool of weekendtrips.
Geschikt voor alle Blokzeep ronde bars en houdt ze droog en lekvrij.
Een uitstekende toevoeging aan Blokzeep geschenken.
| : | Green |
|---|---|
| Breedte: | 75mm |
| Gewicht: | 28g |
| Hoogte: | 25mm |
| Lengte: | 75mm |
| Materiaal: | Aluminium |
Aanmelden