Aluminium bagagelabel rechthoek
Van
€ 1,22
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,75 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,75 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,08 |
Productnummer:
A53-LT99609-N0005
Voorraad:
Productinformatie "Aluminium bagagelabel rechthoek"
Aluminium, rechthoekig bagagelabel met ijzerdraad en draaislotje. Voorzien van papier voor het opschrijven van informatie.
| : | Zilver |
|---|---|
| Breedte: | 40mm |
| Douanetariefnummer: | 7616999099 |
| Gewicht: | 13g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 80mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden