ALUCOLOR - Aluminium schrijfset
Van
€ 2,46
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,46 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,46 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,93 |
Productnummer:
A36-MO7323-04
Voorraad:
Productinformatie "ALUCOLOR - Aluminium schrijfset"
Aluminium schrijfset bestaande uit een balpen met drukmechanisme en blauwe inkt en een vulpotlood. In een bijpassend metalen doosje.
| : | Blauw |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 59 x 36 x 14 cm |
| Breedte: | 53mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9608 5000 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9.32 |
| Hoogte: | 20mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 160mm |
| Materiaal: | Metaal |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 59 x 36 x 14 cm |
Aanmelden