ALSEN IJskrabber Driehoek
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-817526_06
Voorraad:
Productinformatie "ALSEN IJskrabber Driehoek"
IJskrabber Driehoek, gerecycled TAMPONPRINT
| : | Oranje |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 70x70x70 mm |
| Bewerking: | Tampondruk eenvoudig |
| Breedte: | 101mm |
| Douanetariefnummer: | 39269097 |
| Gewicht: | 11g |
| Hoogte: | 112mm |
| Lengte: | 2mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| Positie van de bewerking: | Voorzijde |
Aanmelden