Alpha A4 documentenmap
Van
€ 11,45
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 11,45 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 11,45 |
| Totaalprijs Bruto: | € 13,63 |
Productnummer:
A24-267354-001999999
Voorraad:
Productinformatie "Alpha A4 documentenmap"
Schrijfmap/documentenmap van 600D polyester/imitatieleer in A4-formaat. Incl. uitneembare solarcalculator met dual power (incl. celbatterij), FSC Mix gecertificeerde schrijfblok en balpen.
| : | zwart (± PMS Black) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 480 |
| Afmetingen omdoos: | 480 x 280 x 36 cm |
| Breedte: | 15mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Certificaten: | FSC |
| Douanetariefnummer: | 4202929890 |
| Gewicht: | 567g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 12300 |
| Hoogte: | 330mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 240mm |
| Materiaal: | Polyester 600D |
| OuterCartonDimension: | 480 x 280 x 36 cm |
Aanmelden