ALIMIA balpen transparant
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-122616_07
Voorraad:
Productinformatie "ALIMIA balpen transparant"
De ALIMIA transparante balpen Peekay is een milieubewuste keuze, vervaardigd uit transparant RPET (gerecycled PET-plastic), en is voorzien van een blauwschrijvende vulling.
| : | Rood |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 40x20 mm |
| Bewerking: | Rond zeefdruk plastic balpennen |
| Douanetariefnummer: | 96081010 |
| Gewicht: | 11g |
| Hoogte: | 140mm |
| Materiaal: | R-PET |
| Merk: | Peekay |
| Positie van de bewerking: | Houder pen |
Aanmelden