Algarve Karaf 1 L met kurk
Van
€ 11,20
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 14,83 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 14,83 |
| Totaalprijs Bruto: | € 17,65 |
Productnummer:
A508-263758-970999999
Voorraad:
Productinformatie "Algarve Karaf 1 L met kurk"
Sierlijke, glazen karaf met een dop van kurk. Een tafelfles voor het serveren van water, sap of alcoholische dranken. Met royale opening voor het toevoegen van ijsklontjes. Gemakkelijk te reinigen. De fles is vaatwasserbestendig, de dop niet. Inhoud 1.000 ml. Made in Europe.
| : | transparant |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 306 |
| Afmetingen omdoos: | 280 x 190 x 29 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 6 |
| Diameter: | 88mm |
| Douanetariefnummer: | 7013499900 |
| Gewicht: | 500g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 3000 |
| Hoogte: | 265mm |
| Inhoud: | 1l |
| Land van herkomst: | FRANKRIJK |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Kurk, Glas |
| OuterCartonDimension: | 280 x 190 x 29 cm |
Aanmelden