ALFA - Gerecyclede 15W oplader
Van
€ 6,29
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,29 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,29 |
| Totaalprijs Bruto: | € 7,49 |
Productnummer:
A36-MO2175-03
Voorraad:
Productinformatie "ALFA - Gerecyclede 15W oplader"
Draadloze oplader van gerecycled PU. Bestaat voor 58% uit gerecycled materiaal (40% gerecycled polyester en 18% gerecycled PU). Output: DC 9V/1.67A (15W) voor snel opladen.
| : | Zwart |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 47 x 25 x 23 cm |
| Breedte: | 100mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 8504 4095 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9 |
| Hoogte: | 6mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | RPET-PU |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 47 x 25 x 23 cm |
Aanmelden