Alder Wood Cutting Board snijplank
Van
€ 16,42
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 19,72 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 19,72 |
| Totaalprijs Bruto: | € 23,47 |
Productnummer:
A508-261077-945999999
Voorraad:
Productinformatie "Alder Wood Cutting Board snijplank"
Snijplank van elzenhout afkomstig uit de EU. Gemaakt uit één stuk hout, zonder lijm. De plank heeft een royaal formaat en kan ook gebruikt worden als borrelplank. Ideaal voor snijden en presenteren. Elzenhout heeft een gelijkmatige structuur. De lichtgele tot roodachtige kleur en subtiele, dichte knoesten die soms aanwezig zijn, geven dit hout een uniek karakter. Made in Croatia.
| : | houtbruin |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 320 |
| Afmetingen omdoos: | 600 x 400 x 33 cm |
| Breedte: | 250mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Douanetariefnummer: | 4419110000 |
| Gewicht: | 1054g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 18000 |
| Hoogte: | 20mm |
| Land van herkomst: | Kroatie |
| Lengte: | 400mm |
| Materiaal: | Hout |
| OuterCartonDimension: | 600 x 400 x 33 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden