Alder Wood Chopping Board Handle
Van
€ 4,87
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,01 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,01 |
| Totaalprijs Bruto: | € 8,34 |
Productnummer:
A508-261831-011999999
Voorraad:
Productinformatie "Alder Wood Chopping Board Handle"
Snijplank van elzenhout afkomstig uit de EU. Gemaakt uit één stuk hout, zonder lijm. Met handgreep. Ook te gebruiken als borrelplank. Ideaal voor het snijden en presenteren. Elzenhout heeft een gelijkmatige structuur. De lichtgele tot roodachtige kleur en subtiele, dichte knoesten die soms aanwezig zijn, geven dit hout een uniek karakter. Made in Croatia.
| : | bruin |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1600 |
| Afmetingen omdoos: | 400 x 600 x 33 cm |
| Breedte: | 140mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Douanetariefnummer: | 4419110000 |
| Gewicht: | 230g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 23000 |
| Hoogte: | 10mm |
| Land van herkomst: | Kroatie |
| Lengte: | 320mm |
| Materiaal: | Hout |
| OuterCartonDimension: | 400 x 600 x 33 cm |
Aanmelden