Alcohol Tester Gamp
Van
€ 6,78
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,52 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,52 |
| Totaalprijs Bruto: | € 8,95 |
Productnummer:
A467-15287001000
Voorraad:
Productinformatie "Alcohol Tester Gamp"
Alcoholtester met luchtverversingsmeetsysteem. Met ingebouwd LCD-scherm en effen witte, gladde afwerking, speciaal ontworpen voor tampondruk. Inclusief comfortabele draagriem. Werkt op batterijen: 2 x AAA niet inbegrepen en met gebruikershandleiding in het Engels en Spaans. Gepresenteerd in een aantrekkelijke designdoos.
| : | BLA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 4000 |
| Afmetingen omdoos: | 54 x 25 x 28 cm |
| Breedte: | 17mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 200 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 21g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 7 |
| Hoogte: | 95mm |
| Lengte: | 36mm |
| OuterCartonDimension: | 54 x 25 x 28 cm |
Aanmelden