ALBERTA - Schrijfmap van karton
Van
€ 2,84
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,84 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,84 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,38 |
Productnummer:
A36-MO7411-13
Voorraad:
Productinformatie "ALBERTA - Schrijfmap van karton"
Schrijfmap van karton met kartonnen balpen met drukmechanisme en blauwe inkt. Inclusief 6 gekleurde memo blokjes met 20 vel gelinieerd papier. Sluit met twee drukknopen, gemakkelijk te dragen door het handvat.
| : | beige |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 34 x 30 x 36 cm |
| Breedte: | 285mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 25 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 4820 1030 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 6.9 |
| Hoogte: | 25mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 345mm |
| Materiaal: | Papier |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 34 x 30 x 36 cm |
Aanmelden