ALASKA - Laser pointer touch pen
Van
€ 3,59
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,59 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,59 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,27 |
Productnummer:
A36-MO8193-14
Voorraad:
Productinformatie "ALASKA - Laser pointer touch pen"
Multifunctionele, zilverkleurige pen. Blauwe navulbare inkt, wit LED licht en een rode laserpointer. Inclusief 3 knoopcel batterijen. Verpakt in een houten doosje, veiligheidsklasse II.
| : | zilver |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 50 x 35 x 25 cm |
| Breedte: | 46mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 200 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9013 2000 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 15.36 |
| Hoogte: | 20mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 155mm |
| Materiaal: | MDF |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 50 x 35 x 25 cm |
Aanmelden