AIRE - Kleine draagbare ventilator 200
Van
€ 11,67
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 11,67 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 11,67 |
| Totaalprijs Bruto: | € 13,89 |
Productnummer:
A36-MO2490-06
Voorraad:
Productinformatie "AIRE - Kleine draagbare ventilator 200"
Kleine draagbare ventilator inclusief bureaustandaard met mogelijkheid voor telefoonhouder. 3 snelheidsstanden. Oplaadbare batterij 2000 mAh via USB-poort.
| : | Wit |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 41 x 36 x 20 cm |
| Breedte: | 63mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 30 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 8414 5925 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 8.6 |
| Hoogte: | 180mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 86mm |
| Materiaal: | ABS |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 41 x 36 x 20 cm |
Aanmelden