AIRA - Dubbelwandige beker 700 ml
Van
€ 14,28
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 15,99 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 15,99 |
| Totaalprijs Bruto: | € 19,03 |
Productnummer:
A36-MO6971-03
Voorraad:
Productinformatie "AIRA - Dubbelwandige beker 700 ml"
Dubbelwandige roestvrijstalen beker met poedercoating en PP dop (2-in-1 dop en rietje) en met PU draagriem. Lekvrij. Inhoud: 700 ml.
| : | Zwart |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 48 x 29 x 24 cm |
| Breedte: | 80mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 15 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9617 0000 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 7.04 |
| Hoogte: | 215mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 48 x 29 x 24 cm |
Aanmelden