Agenda Witrex
Van
€ 2,57
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,82 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,82 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,36 |
Productnummer:
A467-21289006000
Voorraad:
Productinformatie "Agenda Witrex"
Ringband dagboek in A5-formaat van zacht en duurzaam PU-leer, met harde kaften. Inclusief een presentatiedoos van kraftpapier.Dagpagina ontwerp en pagina's met een uitgestanst hoekje. In 2 talen: Spaans en Engels.
| : | MAR |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 2400 |
| Afmetingen omdoos: | 36 x 24 x 31 cm |
| Breedte: | 24mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 398g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 12 |
| Hoogte: | 210mm |
| Lengte: | 158mm |
| OuterCartonDimension: | 36 x 24 x 31 cm |
Aanmelden