Agenda Wayrux
Van
€ 4,36
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,75 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,75 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,65 |
Productnummer:
A467-21290019000
Voorraad:
Productinformatie "Agenda Wayrux"
Ringband dagboek in B5-formaat van zacht en duurzaam PU-leer, met harde kaften. Inclusief een presentatiedoos van kraftpapier.Dagpagina ontwerp en pagina's met een uitgestanst hoekje. In 2 talen: Spaans en Engels.
| : | AZUL |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1680 |
| Afmetingen omdoos: | 40 x 26 x 31 cm |
| Breedte: | 29mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 650g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 14 |
| Hoogte: | 245mm |
| Lengte: | 190mm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 26 x 31 cm |
Aanmelden