Agenda Torkix
Van
€ 3,81
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,36 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,36 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,19 |
Productnummer:
A467-12735000000
Voorraad:
Productinformatie "Agenda Torkix"
A5-agenda van elegant en duurzaam gerecycled leer. Met harde kaft en elastische sluiting, inclusief gerecycled leren logo.Dagpagina ontwerp, dag notitie gebied en pagina's met gestanste hoek om de dag te markeren. In 2 talen: Spaans en Engels. Gepresenteerd in een kraft doos. Gerecycled leer herwint de vezels die worden weggegooid tijdens het leerproductieproces, waardoor er zo min mogelijk materiaal wordt verspild en de impact op het milieu wordt verminderd, terwijl de oorspronkelijke eigenschappen behouden blijven.
| Aantal stuks per pallet: | 1260 |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 36 x 31 x 23 cm |
| Breedte: | 25mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 510g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 13 |
| Hoogte: | 210mm |
| Lengte: | 170mm |
| OuterCartonDimension: | 36 x 31 x 23 cm |
Aanmelden