Agenda Mylok
Van
€ 3,27
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,76 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,76 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,47 |
Productnummer:
A467-21963008000
Voorraad:
Productinformatie "Agenda Mylok"
5-agenda van gerecycled RPET-polyester. Met stevige harde kaften in tweekleurig design, PU-magnetische sluiting en bijpassend leeslint. Dagindeling per pagina met ruimte voor notities. Tweetalige editie: Spaans en Engels. Individueel verpakt geleverd. Het RPET-materiaal wordt vervaardigd uit gerecycled plastic, waardoor afval een nieuw leven krijgt en bijdraagt aan een duurzamere planeet.
| : | GRI |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1120 |
| Afmetingen omdoos: | 44 x 44 x 13 cm |
| Breedte: | 30mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 460g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9 |
| Hoogte: | 210mm |
| Lengte: | 155mm |
| OuterCartonDimension: | 44 x 44 x 13 cm |
Aanmelden