Agenda Florian
Van
€ 3,12
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,51 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,51 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,18 |
Productnummer:
A467-21292004000
Voorraad:
Productinformatie "Agenda Florian"
Dagboek in A5-formaat van gerecycled karton, met harde kaften en bijpassende elastische band. Inclusief een presentatiedoos van kraftpapier en een ECO-logo.Dagpagina ontwerp, met een ruimte voor notities en stoffen bladwijzer. In 2 talen: Engels en Spaans.Het gerecyclede karton komt van het hergebruik van productieoverschotten en het recyclen van papier aan het einde van de levensduur, waardoor het een milieuvriendelijke en duurzame canvas is.
| : | VER |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 2000 |
| Afmetingen omdoos: | 33 x 23 x 24 cm |
| Breedte: | 22mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 240g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 12 |
| Hoogte: | 210mm |
| Lengte: | 150mm |
| OuterCartonDimension: | 33 x 23 x 24 cm |
Aanmelden