Agenda Flinex
Van
€ 3,61
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,11 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,11 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,89 |
Productnummer:
A467-12734000000
Voorraad:
Productinformatie "Agenda Flinex"
A5-formaat agenda van natuurlijk kurk. Met harde kaft, magnetische sluiting van PU-leer en bijpassende pennenhouder. Dagpagina-ontwerp, zone voor dagelijkse notities en stoffen bladwijzer. In 2 talen: Spaans en Engels. Gepresenteerd in een kraft doosje. Gemaakt met plantaardige elementen om het gebruik van natuurlijke grondstoffen te bevorderen en vervuilende uitstoot te verminderen.
| Aantal stuks per pallet: | 1260 |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 34 x 24 x 31 cm |
| Breedte: | 25mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 495g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 13 |
| Hoogte: | 210mm |
| Lengte: | 150mm |
| OuterCartonDimension: | 34 x 24 x 31 cm |
Aanmelden