Agenda Canek
Van
€ 2,08
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,28 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,28 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,71 |
Productnummer:
A467-21287019000
Voorraad:
Productinformatie "Agenda Canek"
Dagboek in A5-formaat van zacht en duurzaam PU-leer. Met gewatteerde harde kaften. Inclusief presentatiedoos van kraftpapier.Dagpagina ontwerp en stoffen bladwijzer. In 2 talen: Spaans en Engels.
| : | AZUL |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1120 |
| Afmetingen omdoos: | 33 x 24 x 30 cm |
| Breedte: | 25mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 495g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 12 |
| Hoogte: | 210mm |
| Lengte: | 150mm |
| OuterCartonDimension: | 33 x 24 x 30 cm |
Aanmelden