Agenda Bultman
Van
€ 3,42
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,76 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,76 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,47 |
Productnummer:
A467-21288003000
Voorraad:
Productinformatie "Agenda Bultman"
Dagboek in B5-formaat van zacht en duurzaam PU-leer, met gewatteerde harde kaften. Inclusief presentatiedoos van kraftpapier.Dagpagina ontwerp en stoffen bladwijzer. In 2 talen: Spaans en Engels.
| : | ROJ |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1120 |
| Afmetingen omdoos: | 37 x 26 x 30 cm |
| Breedte: | 25mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 670g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 13 |
| Hoogte: | 245mm |
| Lengte: | 175mm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 26 x 30 cm |
Aanmelden