Aftersun mousse
Van
€ 3,19
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,37 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 337,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 401,03 |
Productnummer:
A267-5320.100-FC
Voorraad:
Productinformatie "Aftersun mousse"
50 ml verkoelende aftersun mousse in een aluminium flacon, met vitamine E, vitamine C, panthenol en aloe vera, geproduceerd in Nederland.
| : | Wit |
|---|---|
| Diameter: | 35mm |
| Douanetariefnummer: | 33049900 |
| Gewicht: | 80g |
| Hoogte: | 133mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Kunststof |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden