After sun 50 ml
Van
€ 3,83
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,27 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1.066,37 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1.268,98 |
Productnummer:
A267-1051T.100-3KL
Voorraad:
Productinformatie "After sun 50 ml"
50 ml after sun met aloe vera, vitamine E en panthenol. Dermatologisch getest, geproduceerd in Duitsland volgens de Europese Cosmetica verordening 1223/2009/EG.
| : | Wit |
|---|---|
| Bedrukking: | 3 kleuren |
| Diameter: | 35mm |
| Douanetariefnummer: | 33049900 |
| Gewicht: | 65g |
| Hoogte: | 115mm |
| Land van herkomst: | DE |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Kunststof |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden