After sun 100 ml
Van
€ 3,67
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,00 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 700,34 |
| Totaalprijs Bruto: | € 833,40 |
Productnummer:
A267-1151L.100-FC
Voorraad:
Productinformatie "After sun 100 ml"
100 ml after sun, geproduceerd in Nederland volgens de Europese Cosmetica verordening 1223/2009/EG.
| : | Wit |
|---|---|
| Diameter: | 40mm |
| Douanetariefnummer: | 33049900 |
| Gewicht: | 120g |
| Hoogte: | 145mm |
| Land van herkomst: | DE |
| Lengte: | 145mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Kunststof |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden