Adventskalender decoratief blik
Van
€ 16,43
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 19,65 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2.358,11 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2.806,15 |
Productnummer:
A37-7322.100
Voorraad:
Productinformatie "Adventskalender decoratief blik"
Adventskalender decoratief blik met 24 individueel bedrukte en verpakte chocolaatjes en full colour bedrukking op de deksel
| : | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 142mm |
| Douanetariefnummer: | 18063100 |
| Gewicht: | 335g |
| Hoogte: | 9mm |
| Land van herkomst: | DE |
| Lengte: | 170mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Blik |
| Productietijd: | 20 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden