Adventskalender A5
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-505401_00
Voorraad:
Productinformatie "Adventskalender A5"
Adventskalender A5, 213 x 155 x 11 mm. tot in full colour bedrukt met Belgische Callebaut chocolade
| : | custom made |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 210x150 mm |
| Bewerking: | Custom made |
| Breedte: | 155mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 18069019 |
| Gewicht: | 90g |
| Hoogte: | 213mm |
| Lengte: | 11mm |
| Materiaal: | Karton |
| Merk: | BARRY CALLEBAUT |
| Positie van de bewerking: | All over |
Aanmelden