Adventskalender A4
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-505400_00
Voorraad:
Productinformatie "Adventskalender A4"
Adventskalender 60 gr. A4 295 x 210 x 14 mm tot in full colour bedrukt met Belgische Callebaut chocolade
| : | custom made |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 295x210 mm |
| Bewerking: | Custom made |
| Breedte: | 210mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 18069019 |
| Gewicht: | 137g |
| Hoogte: | 295mm |
| Lengte: | 14mm |
| Materiaal: | Karton |
| Merk: | BARRY CALLEBAUT |
| Positie van de bewerking: | All over |
Aanmelden