Adventskalender A4 met standaard motief
Van
€ 6,00
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 14,48 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 724,10 |
| Totaalprijs Bruto: | € 861,68 |
Productnummer:
A37-7317.100
Voorraad:
Productinformatie "Adventskalender A4 met standaard motief"
Klassieke adventskalender in A4-formaat met standaard motief, voorzien van een full colour logo op de aangewezen plek
| : | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 248mm |
| Douanetariefnummer: | 18063100 |
| Gewicht: | 150g |
| Hoogte: | 11mm |
| Land van herkomst: | DE |
| Lengte: | 348mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Papier |
| Productietijd: | 15 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden