Adventskalender A3
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-505403_00
Voorraad:
Productinformatie "Adventskalender A3"
Adventskalender A3 tot in full colour bedrukt + chocolaatjes met bedrukte wikkels 23 x 5,5 gr. en 1 van 6,5 gr.
LET OP! Personalisering van de wikkels van de chocolaatjes 55,- EUR per kleur (1 logo), voor full colour: 4 x 55,- EUR
Meerdere logos wikkels: op aanvraag.
LET OP! Personalisering van de wikkels van de chocolaatjes 55,- EUR per kleur (1 logo), voor full colour: 4 x 55,- EUR
Meerdere logos wikkels: op aanvraag.
| : | custom made |
|---|---|
| Bewerking: | Custom made |
| Breedte: | 382mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 18069019 |
| Gewicht: | 133g |
| Hoogte: | 283mm |
| Lengte: | 13mm |
| Materiaal: | Karton |
| Merk: | BARRY CALLEBAUT |
| Positie van de bewerking: | All over |
Aanmelden