Adidas ENT26 LIGHT JACKET
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A185-4068812583858
Voorraad:
Productinformatie "Adidas ENT26 LIGHT JACKET"
Betreed het veld vol zelfvertrouwen in het Entrada26 Light Jacket. Dit jack is je ideale keuze voor alles wat met voetbal te maken heeft. Het lichtgewicht ontwerp zorgt ervoor dat je comfortabel en wendbaar blijft, of je nu aan het opwarmen bent of vanaf de zijlijn aanmoedigt. Als onderdeel van de Entrada-collectie is dit jack ontworpen met eenvoud en functionaliteit in gedachten, waardoor het perfect is voor zowel trainingen als casual gebruik.
| : | Blauw |
|---|---|
| Afmeting: | 2XL |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | KH |
| Lengte: | 0mm |
| Merk: | Adidas |
Aanmelden