Adidas ENT26 FULL ZIP HOODIE
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A185-4068814044364
Voorraad:
Productinformatie "Adidas ENT26 FULL ZIP HOODIE"
De Entrada26 Full Zip Hoodie combineert comfort met een klassiek design. Deze hoodie heeft een normale pasvorm en is gebreid, waardoor hij ideaal is voor momenten buiten het voetbalveld. Het geborduurde Badge of Sport-logo voegt een vleugje merkbeleving toe, terwijl de volledige ritssluiting het gemakkelijk maakt om er laagjes onder te dragen.
| : | Blauw |
|---|---|
| Afmeting: | S |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | KH |
| Lengte: | 0mm |
| Merk: | Adidas |
0 van 0 beoordelingen
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.