Adidas ENT26 ALL WEATHER JACKET
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A185-4068814062894
Voorraad:
Productinformatie "Adidas ENT26 ALL WEATHER JACKET"
De Entrada26 All Weather Jacket is ontworpen voor wie veelzijdigheid en comfort belangrijk vindt. Met een normale pasvorm en geweven constructie is deze jas perfect voor zowel op als buiten het veld. De doorlopende ritssluiting zorgt voor gemakkelijk aan- en uittrekken, terwijl de ruime maten ervoor zorgen dat de jas voor iedereen goed past.
| : | Blauw |
|---|---|
| Afmeting: | 3XL |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Merk: | Adidas |
Aanmelden