Adelpho herenbroek
Van
€ 15,51
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 15,96 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 15,96 |
| Totaalprijs Bruto: | € 18,99 |
Productnummer:
A34-R11743O1
Voorraad:
Productinformatie "Adelpho herenbroek"
Sportbroek met brede verstelbare tailleband, trekkoord, aansluitende manchetten op de pijpen, versterkte naden, geribde zijzakken en hoekachterzak met gestikt aanzicht. Verwijderbaar label.
| : | Zwart |
|---|---|
| Afmeting: | S |
| Afmetingen omdoos: | 37 x 58 x 28 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 30 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6104620000000000000000 |
| Geslacht: | Man |
| Gewicht: | 384g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 13 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 13 |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | BANGLADESH |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | 60% Katoen en 40% Polyester, 280 g/m2 |
| Merk: | Roly |
| OuterCartonDimension: | 37 x 58 x 28 cm |
Aanmelden