ACTIVATE MAX - RPET waterfles 2000ml
Van
€ 5,79
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,79 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,79 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,89 |
Productnummer:
A36-MO2791-03
Voorraad:
Productinformatie "ACTIVATE MAX - RPET waterfles 2000ml"
Motiverende drinkfles van RPET met flip-top deksel (éénhandig te openen), rietje, veiligheidsvergrendeling en draaggreep. Lekvrij. Inhoud: 2000ml
| : | Zwart |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 54 x 36 x 32 cm |
| Breedte: | 300mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 12 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 3924 9000 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 3.1 |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 110mm |
| Materiaal: | RPET |
| Merk: | midocean |
| Nieuw product: | Ja |
| OuterCartonDimension: | 54 x 36 x 32 cm |
Aanmelden