ACERO - Dubbelwandige mok 350ml
Van
€ 2,74
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,94 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,94 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,69 |
Productnummer:
A36-MO2325-06
Voorraad:
Productinformatie "ACERO - Dubbelwandige mok 350ml"
Dubbelwandige mok van gerecycled roestvrij staal (90% gerecycled roestvrij staal en 10% roestvrij staal) met houten handvat. Inhoud: 350ml.
| : | Wit |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 38 x 19 x 49 cm |
| Breedte: | 85mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 30 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 7323 9300 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 7 |
| Hoogte: | 80mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | Gerecycled roestvrij staal |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 38 x 19 x 49 cm |
Aanmelden