ACALIM - Acaciahouten snijplank
Van
€ 5,13
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,13 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,13 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,10 |
Productnummer:
A36-MO2087-40
Voorraad:
Productinformatie "ACALIM - Acaciahouten snijplank"
Acaciahouten snijplank met messenslijper.
| : | Hout |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 26 x 19 x 37 cm |
| Breedte: | 175mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 4419 2090 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9.5 |
| Hoogte: | 15mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 245mm |
| Materiaal: | Hout |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 26 x 19 x 37 cm |
Aanmelden