Acacia serveerplank 20 x 15 x 1.2cm
Van
€ 2,87
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,73 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,73 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,63 |
Productnummer:
A53-LT94491-N0093
Voorraad:
Productinformatie "Acacia serveerplank 20 x 15 x 1.2cm"
Deze veelzijdige plank van hoogwaardig acaciahout is ideaal voor het snijden en serveren van hapjes. Duurzaam en stijlvol, biedt het zowel functionaliteit als een vleugje elegantie in elke keuken.
| : | Hout |
|---|---|
| Breedte: | 150mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 4419909000 |
| Gewicht: | 175g |
| Hoogte: | 12mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 200mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden